Decoflame na targach DOM inteligentny

Decoflame na targach DOM inteligentny

Duńska firma Decoflame, wystawiająca się na TARGACH DOM INTELIGENTNY w dniach 8-10 kwietnia, jest producentem najwyższej jakości biokominków automatycznych.

Opracowana technologia pozwala na aranżowanie naturalnego, żywego ognia bez dymu, zapachu oraz popiołu. Paleniska nie wymagają konieczności posiadania instalacji kominowej. Cechą wyróżniającą produkty tej firmy ponad konkurencją są zaawansowane rozwiązania technologiczne oraz dbałość o wykonanie.

 

Kominek zdalnie sterowany

Decoflame stworzył nowatorskie rozwiązanie E-Ribbon Technology, dzięki któremu automatyczne modele biokominków mogą być obsługiwane na trzy sposoby: przez aplikację mobilną, poprzez pilota, a także przez wbudowany w palenisko panel dotykowy.  Istnieje również możliwość podłączenia kominka do systemu INTELIGENTNEGO DOMU, a co za tym idzie, zdalne sterowanie kominkiem oraz wysokością ognia.

 

Denver E-ribbon Fire to flagowy w pełni automatyczny model paleniska Decoflame. Producent jest w stanie wykonać ciągłą linię ognia nawet do 5 metrów! Model ten jest wykonywany na indywidualne zamówienie i dostosowany do potrzeb klienta –  istnieje możliwość zaprojektowania go w dowolnym kształcie (łuki, kornery) i wykończeniu (mosiądz, miedź).

 

Controlled Ethanol Vapour Burning (CEVB) Technology,  to rozwiązanie powodujące zwiększenie wydajności paliwa, którym opalany jest biokominek. Palą się jedynie unoszące opary, a samo paliwo nie ma bezpośredniego kontaktu z ogniem.

 

Zachęcamy do odbycia wycieczki po showroomie producenta znajdującym się w Danii: http://decoflame.com/about/showroom.aspx oraz do obejrzenia produktów na targach.

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *