Dom inteligentny i wygodny

Dom inteligentny i wygodny

Dzisiaj nowoczesny styl życia to inteligentny styl życia. W inteligentnych domach, funkcje techniczne połączone są ze sobą, tak by było można nimi wygodnie sterować z każdego zakątka budynku – w tym również przy pomocy urządzeń mobilnych.

Urządzenia mobilne za pomocą aplikacji pozwolą na uregulowanie temperatury zanim mieszkańcy powrócą do domu. Natomiast zaprogramowane sceny świetlne włączą również system muzyczny. Zanim mieszkańcy opuszczą dom, mogą sprawdzić pogodę na naściennym panelu dotykowym. Tego samego ekranu można użyć także do otwarcia furtki gościom. Można też, w mgnieniu oka, ocenić zużycie energii. Elektryczność, gaz i źródło ciepła jest ciągle mierzone i w każdej chwili może być wyświetlone na diagramach i wykresach.

Każdy, kto chce może nadal w salonie używać obrotowego ściemniacza do regulacji oświetlenia, ale w inteligentnym domu z inteligentnymi przyciskami, można go używać również do regulacji głośności muzyki lub pozycji rolet. Dla osób, które lubią widzieć kontrolowane elementy i być na bieżąco, Jung poleca panele dotykowe montowane na ścianie. Są one zaprojektowane jako wygodne centrum kontroli, gdzie użytkownik może znaleźć wszystkie funkcje w mgnieniu oka – indywidualnie poukładane wg. pomieszczeń lub ulubionych funkcji, co zapewnia łatwe sterowanie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *