Dom inteligentny z dostępem przez aplikację

Dom inteligentny z dostępem przez aplikację

Dom inteligentny to też taki budynek, dostęp do którego można ograniczyć bez wysiłku. Na przykład przy pomocy aplikacji.

Przygotowana przez inżynierów Assa Abloy koncepcja opiera się na możliwości zdalnego uaktualniania dostępu do kluczy. Program jest niezwykle łatwy w instalacji oraz obsłudze i przynosi wiele korzyści zarówno jego użytkownikowi, jak i nadzorującemu go administratorowi.

Niezbędny do tej pory mobilny programator zostaje zastąpiony przez smartfon z aplikacją CLIQ CONNECT, która przesyłając aktualizacje bezpośrednio na klucz umożliwia natychmiastowe otwarcie zabezpieczonych przejść. Co ważne – nowa koncepcja daje możliwość podwójnej autoryzacji wejścia, jak również pozwala wprowadzać bardziej restrykcyjne czasowe ograniczenia ważności klucza. Aplikacja działa w systemie BLU (Bluetooth Low Energy), którego wyznacznikiem jest mały pobór mocy oraz szybki dostęp do danych.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *