Gorenje by Starck – urządzenia AGD z innej planety

Gorenje by Starck – urządzenia AGD z innej planety

We wrześniu 2015 roku, na targach IFA w Berlinie, miał miejsce premierowy pokaz nowej linii urządzeń AGD marki Gorenje. Tę wyjątkową, designerską kolekcję zaprojektował sam Philippe Starck. Teraz urządzenia Gorenje by Starck trafiły do Polski. Gorenje słynie z innowacyjnych, wyjątkowych w formie rozwiązań, które mają zastosowanie w naszych kuchniach. Ale nowe sprzęty sygnowane znakiem słoweńskiego producenta wyglądają jak z innej planety. To jest coś, czego z pewnością jeszcze nie widzieliście!

Styl urządzeń AGD zaprojektowanych przez Philippe’a Starck’a jest kwintesencją hasła Gorenje: „Life simplified”. Doskonale wpisują się w trend, który mówi, że to otaczające nas urządzenia mają dostosowywać się do naszego stylu życia, a nie odwrotnie. Mają nam ułatwiać, być obecne wtedy, kiedy ich potrzebujemy, a nie absorbować swoją obecnością. Wysoko refleksyjne szkło na frontach piekarników, lodówek czy okapów pozwalają nam widzieć te urządzenia, kiedy chcemy. Jeżeli ich nie potrzebujemy – widzimy własne w nich odbicie lub odbicie naszej prywatnej przestrzeni, którą stworzyliśmy.

Wszystkie urządzenia z bogatej oferty produktów charakteryzują się eleganckim wzornictwem odzwierciedlającym wysoką jakość sprzętu i doskonałość jego linii. Minimalistyczny design wykorzystujący szkło refleksyjne i stal nierdzewną doskonale wkomponowuje się w otoczenie i odzwierciedla Twój styl życia oraz osobowość. Całości dopełniają duże uchwyty z ukrytymi, pomarańczowymi wykończeniami. W nowej linii Gorenje by Starck mamy: chłodziarko-zamrażarki, piekarniki, kuchenki mikrofalowe, okapy, płyty indukcyjne, szuflady grzewcze, a także możemy dokupić same panele dekoracyjne.

„Bardzo nas to cieszy, że produkty naszej nowej linii dostępne są już w Polsce. Jesteśmy przekonani, że przypadną one do gustu użytkownikom, ponieważ od kilku lat obserwujemy trend, który mówi, że ludzie coraz większą uwagę zwracają na wzornictwo. Minęły czasy, kiedy ważne były tylko walory użytkowe. Teraz liczy się również, a może przede wszystkim design. Oczywiście pod piękną powłoką kryją się najnowsze rozwiązania technologiczne, jakie stosowane są w przemyśle AGD.” – mówi Pan Simon Kumer – Prezes Gorenje Polska.

Na koniec warto dodać, że cała linia Gorenje by Starck dostępna już jest Salonie Firmowym Gorenje.

Tags Gorenje
Kategoria Inteligentne AGD

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *