Inteligentna butelka LifeFuels

Inteligentna butelka LifeFuels

Od wielu lat mówi się o internecie rzeczy i lodówkach z monitorami, które same zrobią za nas zakupy. Ale butelki z wyświetlaczem pewnie jeszcze nie widzieliście.

Firma LifeFuels oferuje bidon z wyświetlaczem, który… jest dokładnie tym, na co wskazuje opis. Urządzenie (bo nazywanie tego po prostu bidonem lub butelką nie przystoi) mierzy ile pijesz płynów, a poza tym wymierza dawki suplementów witaminowych i smakowych.

Pod pokrywką znajduje się pięć przegród na wspomniane dodatki. Urządzenie łączy się z aplikacją mobilną w telefonie za pośrednictwem Bluetooth. Można też połączyć się z aplikacjami urządzeń monitorujących aktywność fizyczną, np. Fitbit czy Apple Health. Ponadto informacje pojawiają się na bierząco na wbudowanym wyświetlaczu. Do poruszania się po skromnym menu służą dwa przyciski. Akumulator zasilający wyświetlacz i podajniki dodatków ładuje się bezprzewodowo.

Inteligentną butelkę LifeFuels można zamówić w przedsprzedaży za 195 dolarów (około 780 zł). W zestawie znajduje się 10 nabojów z dodatkami. Firma planuje sprzedaż na szeroką skalę w późniejszym terminie w 2016 roku.

Na szczęście z bidonu można też po prostu pić wodę bez dodatków i mierzenia ile się wypiło.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *