Inteligentnie sterowane lampy w STREFIE DESIGNU EWY MIERZEJEWSKIEJ

by Arek | 9 grudnia 2016 13:21

Piękne lampy to nie wszystko. Prawdziwy efekt daje dopiero inteligentne sterowanie. I właśnie dlatego STREFA DESIGNU Ewy Mierzejewskiej zajmie ponad 1500 m2 na TARGACH DOM INTELIGENTNY 2017.

Jednym z Wystawców będzie firmaValevsky home&deco. Polska firma rodzinna. Prowadzą ją Kinga Valevsky i jej mąż Piotr. Showroom marki mieści się w Mościskach pod Warszawą, w malowniczym otoczeniu mazowieckich lasów i łąk. Nastrój tego miejsca znajduje swoje odbicie w spokojnych, geometrycznych kształtach przedmiotów. 90% produktów wykonanych jest z metalu, oczywiście wzbogaconego o inne materiały: kamień, tkaniny, szkło.

W kolekcji dominują lampy. Jak zapewnia Kinga Valevsky, wszystkie produkowane są ręcznie, od początku do końca. Podstawy lamp są z metalu, mają barwę srebra, złota lub miedzi. Uzupełniają je abażury z tkaniny. W kolekcji są również małe, obecnie bardzo modne stoliki-pomocniki i dodatki takie jak bardzo praktyczny stojak na płyty CD i małe książki, taca czy pudełko na chusteczki.

Przedmioty z kolekcji Valevsky mają być z założenia proste, ale eleganckie. Uniwersalne. Pasować do każdego wnętrza, wprowadzając do niego odrobinę blasku, lekki powiew luksusu.

Autorką wszystkich projektów jest Kinga Valevsky, która tak opowida o swoich celach: ”Chciałabym, żeby nasze produkty były inspiracją do stworzenia wnętrza, a nie tylko jego dodatkiem. I żeby posiadanie produktów Valevsky sprawiało ludziom przyjemność.” Więcej informacji na stronie www.valevsky.pl[1]

Endnotes:
  1. www.valevsky.pl: https://www.valevsky.pl/

Source URL: https://dominteligentny.pl/2016/inteligentnie-sterowane-lampy-w-strefie-designu/