Kamera Netatmo rozpoznaje ludzi, zwierzęta i samochody

Kamera Netatmo rozpoznaje ludzi, zwierzęta i samochody

Netatmo ma już w swoim portfolio kamery do monitoringu wewnątrz mieszkań, ale na targach CES firma zaprezentowała kamerę do użytku zewnętrznego. Netatmo Presence potrafi rozpoznawać ludzi, zwierzęta i samochody.

Urządzenie łączy się z internetem bezprzewodowo. Netatmo Presence można zaprogramować, aby nagrywanie włączało się tylko po wykryciu człowieka lub pojazdu w polu widzenia. Właściciel dostaje powiadomienie za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Oprócz podglądu sytuacji na żywo, użytkownik może też ręcznie włączyć reflektor, który może odstraszyć intruzów. Albo ułatwić im pracę, jeśli nie potrafią ukraść samochodu z podjazdu po ciemku.

Aplikacja mobilna do kamery Netatmo Presence pozwala też zdefiniować własne powiadomienia i działania. Można też przeglądać wszystkie wydarzenia. Kamera wejdzie do sprzedaży w drugim kwartale 2016 roku. Ceny zostaną ogłoszone bliżej daty debiutu.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *