Kombinezon do wirtualnej rzeczywistości Teslasuit

Kombinezon do wirtualnej rzeczywistości Teslasuit

Rok 2016 ma być rokiem wirtualnej rzeczywistości. A dzięki specjalnemu kombinezonowi Teslasuit poczujesz się jak bohater teledysku Amazing zespołu Aerosmith (tak, minęły już 23 lata).

Dotychczas wirtualna rzeczywistość skupiała się na doznaniach wzrokowych i dźwiękowych. Ale ponieważ nadchodzący rok ma być rokiem wirtualnej rzeczywistości, to trzeba do roboty zaprząc także inne zmysły (szczególnie, że branża porno nie śpi i pewnie będzie jednym z głównych motorów tego sektora).

Kombinezon Teslasuit wygląda jak połączenie pianki do nurkowania z kombinezonem motocyklowym, ale wewnątrz ukrytych jest mnóstwo czujników i przekaźników haptycznych, które sprawią, że poczujesz wycisk, który dostajesz w Mortal Kombat.

Teslasuit łączy się z twoim sprzętem poprzez Bluetooth 4.0 LE. Do wyboru są dwie wersje kombinezonu z 16 lub 52 przekaźnikami. Kombinezon można rozbudowywać, a projektanci przewidzieli nawet wentylacje i ogrzewanie, żeby dodatkowo wzmocnić wrażenia z miejsce, które odwiedzasz w wirtualnej rzeczywistości.

Kampania na Kickstarterze trwa.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *