Monitor aktywności Under Armour Healthbox

Monitor aktywności Under Armour Healthbox

Parafrazując Jana Kochanowskiego, szlachetne zdrowie, nikt się nie dowie, ile kosztujesz, aż się zepsujesz. Niestety utrzymanie kondycji też kosztuje.

Ostatnie dwa lata w świecie nowych technologii należą do urządzeń monitorujących nasze zdrowie, aktywność fizyczną, itp. Wielu z nas ma przynajmniej aplikację mobilną na smartfonie, która zlicza kroki. Bardziej zaawansowani kupują osobne urządzenia do noszenia na sobie, a do tego np. inteligentne wagi. I wszystko to łączy się w bardzo drogi sprzęt, który codziennie przypomina nam, ile pieniędzy wydaliśmy i jak niewiele osiągnęliśmy.

Under Armour Healthbox to trzy rozwiązania w jednym. Zaprojektowany przez HTC zestaw składa się z opaski monitorującej podstawową aktywność (ćwiczenia, sen), urządzenia monitorującego pracę serca oraz wagi, która informuje cię, że znów masz za dużo tłuszczu. Trzy urządzenia łączą się z aplikacją Under Armour i dają ci wgląd w statystyki twojego korporacyjnego życia, przerywanego poranym joggingiem.

Zestaw kosztuje 400 dolarów (około 1600 zł). Tyle co jedna pizza tygodniowo przez rok. Trudny wybór.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *