Nawigacje samochodowe Garmin Drive

Nawigacje samochodowe Garmin Drive

Nawigacje Garmin Drive zostały wyposażone w funkcje alertów wspomagających kierowcę w zachowaniu należytej uwagi na drodze, takich jak ostrzeżenia o ostrych zakrętach, przejazdach kolejowych, przejściach dla zwierząt, o tym, że poruszamy się pod prąd na drodze jednokierunkowej i wiele innych. Kierowcy otrzymują również powiadomienia o pobliskich fotoradarach. W przypadku dłuższych tras, Garmin Drive przypomni o potrzebie regeneracji i zasugeruje przerwę, podpowiadając potencjalne miejsca, w których można się zatrzymać.

Oprócz nowych funkcji wspomagających orientację kierowcy w sytuacji na drodze, seria Garmin Drive wyposażona została w bazę danych Foursquare uwzględniającą miliony adresów sklepów, restauracji i wielu innych interesujących miejsc. Dzięki funkcji Garmin Real Directions, nawigacja wykorzystuje charakterystyczne, rozpoznawalne obiekty takie jak znaki, budynki czy sygnalizacja świetlna, co znacznie ułatwia dotarcie do celu.

Nawigacje Garmin DriveSmart oferują inteligentne powiadomienia, które umożliwiają wyświetlanie na ekranie nawigacji wiadomości tekstowych SMS i e-mail, połączeń przychodzących czy komunikatów z aplikacji mobilnych.

Modele Garmin DriveAssist z wbudowaną kamerą rejestrują wszystko, co dzieje się na drodze przed pojazdem. Urządzenie nieprzerwanie nagrywa materiał wideo w pętli na dołączonej karcie microSD i w razie kolizji automatycznie zachowa to, co miało miejsce przed i po zdarzeniu, zapewniając pełny obraz wypadku.

Garmin DriveLuxe łączą najbardziej zaawansowane technologie nawigacyjne z elegancką stylistyką. Użytkownicy modeli Garmin DriveLuxe otrzymują do dyspozycji dodatkowe funkcje nawigacyjne, takie jak HD Digital traffic– najszybsze rozwiązanie Garmin umożliwiające unikanie korków – dane aktualizowane są z częstotliwością 30 sekund.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *