Nowe smart-produkty od Somfy

Nowe smart-produkty od Somfy

Francuski producent urządzeń inteligentnych do domów i budynków użyteczności publicznej – Somfy – wprowadza nowe smart-produkty w pierwszym kwartale tego roku. 

W ciągu najbliższych miesięcy br. do sprzedaży ma trafić m.in. nowoczesne smart-urządzenie o nazwie Connexoon, które umożliwi sterowanie za pomocą smartfona lub tabletu wybranymi urządzeniami w naszych domach : bramą, roletami okiennymi albo tarasowymi markizami i pergolami. Urządzenie to przeznaczone jest dla mniej wymagających użytkowników, którzy nie są jeszcze «gotowi» na posiadanie w pełni inteligentnego domu i ma stanowić dla nich pierwszy krok w tym kierunku.

Na rynku pojawią się również dwa nowe napędy do bram. Jeden z nich to tzw napęd niewidoczny – Invisio io. Naped ten jest wbudowany w słupek bramy co znacząco podnosi estetykę ogrodzenia. Dodatkowo może być wykorzystany w takich instalacjach, które uniemożliwiaja zastosowanie tradycyjnych napędów do bram skrzydłowych. Dodatkowo Invisio io jest w pełni kompatybilny i może być zdalnie obsługiwany przez zaprezentowanego podczas Budmy Connexoona oraz Tahomę.

Drugi to napęd śrubowy – Ixengo L230, przeznaczony do bram skrzydłowych. Posiada wiele funkcji. M.in. zapewnia doskonałą odporność na działanie silnych wiatrów. Posiada również kontrolę otwarcia dla pieszych, a także funkcję « łagodnego zatrzymania ». Już podczas poznańskich targów zaprezentowane produkty spotkały się z pozytywnym odbiorem. Liczymy na to, że przypadną do gustu naszym dotychczasowym i nowym klientom » – mówi Radosław Borkowski, dyrektor zarządzający polskim oddziałem Somfy. « Staramy się, aby rozwiązania które oferujemy były dostosowane do potrzeb naszy klientów. Dlatego rozszerzamy naszą ofertę o kolejne innowacyjne produkty, które wychodzą naprzeciw ich oczekiwaniom» – dodaje.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *