Panasonic na TARGACH DOM inteligentny w Krakowie

Panasonic na TARGACH DOM inteligentny w Krakowie

“Targi Dom Inteligentny 2016 w EXPO KRAKÓW są wspaniałą okazją do zaprezentowania naszym klientom bogatej gamy produktów premium, jakie oferuje Panasonic. Każdego dnia pracujemy nad nowymi rozwiązaniami w wielu dziedzinach życia. Zgodnie z hasłem „A better life, a better world” udoskonalamy produkty codziennego użytku, tak aby pomagać ludziom. Tym bardziej cieszy fakt, że do prezentacji naszych produktów możemy wykorzystać najbardziej prestiżowe wydarzenia w Polsce” – mówi Ireneusz Smaga, Dyrektor Zarządzający Panasonic w Europie Środkowej i Wschodniej.

W dniach 8-10 kwietnia 2016 będzie możliwość odwiedzić stoisko Panasonic podczas Targów Dom Inteligentny 2016 w Krakowie. W czasie wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze produkty Panasonic, od urządzeń AGD, poprzez świetnie aparaty LUMIX z funkcjami 4K, aż do doskonałych telewizorów VIERA wraz z nowością, czyli pierwszym na Świecie modelem ze specyfikacją „Ultra HD Premium”.

Degustacja świeżych soków w strefie małego AGD

Wyciskarka Panasonic MJ-L500 jest idealnym wyborem dla osób, które prowadzą zdrowy tryb życia. To wspaniałe urządzenie pozwala na przygotowanie świeżych
i pysznych koktajlów w domowym zaciszu. Na naszym stoisku będziecie mieli Państwo niepowtarzalną okazję skosztować soków, które na miejscu będą serwować nasze hostessy. Kolejnym doskonałym urządzeniem, które zaprezentujemy w strefie małego AGD będzie wypiekacz do chleba Panasonic SD-ZB2502.

Hity tegorocznych targów CES – TX- DX900 i OLED TX-CZ950

Główną atrakcją wystawy będzie telewizor Panasonic TX-DX900. Odwiedzający nasze stoisko będą mieli szanse sprawdzić, jak prezentuje się pierwszy na świecie telewizor LED LCD, który spełnia rygorystyczne standardy najnowszej specyfikacji „Ultra HD Premium”. Nasi goście zobaczą również Panasonic OLED TX-CZ950 – telewizor oznaczony certyfikatem THX. Zachęcamy do rozmowy
z naszymi Trenerami, którzy z chęcią opiszą szczegółowe parametry sprzętu i zaprezentują, jakie możliwości posiadają te telewizory.

Jednym z elementów stoiska Panasonic będzie strefa audio, gdzie będą czekać na odwiedzających słuchawki i sprzęt grający najwyższej jakości. Systemy głośnikowe SC-ALL 2 i SC-ALL 3, to seria bezprzewodowych głośników oferująca najwyższą klasę w stylistyce i wyśmienity dźwięk. Speekerboard SC-ALL 30 pozwala na bezprzewodowe połączenie z telewizorem i zapewnienie jeszcze głębszych emocji niż dotąd. Głośnik typu soundbar i koncentrator treści muzycznych SC-ALL70 pozwoli nadać wyjątkowości domowemu systemowi audio.

Sekcja aparatów i obiektywów 4K

Seria aparatów i obiektywów Lumix jest zaadresowana do każdego, nawet najbardziej wymagającego użytkownika. Dzięki opcji robienia zdjęć i kręcenia filmów w 4K użytkownik nigdy nie straci na jakości i ostrości swoich produkcji.
Linia aparatów superzoom LUMIX DMC TZ100 to model dla kochających podróże, który oferuje parametry zwykle kojarzone z drogimi modelami z wymienną optyką.
LUMIX DMC-TZ80 dzięki niewielkim rozmiarom i zwartej konstrukcji można
z łatwością nosić w kieszeni, a ponieważ waży on niespełna 300 g, nie ograniczy swobody ruchów podczas kolejnej wyprawy.
Warto zwrócić uwagę na Lumix DMC GX8, który jest najbardziej zaawansowanym technicznie modelem aparatu fotograficznego na rynku.

Ponadto na stoisku będzie można obejrzeć rewelacyjny model aparatu Lumix DMC GH4R czy świetny Lumix DMC FZ300, oraz wiele innych interesujących modeli, które należy zobaczyć!

Spotkajmy się w Krakowie.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *