Premiera marki Teesa w czasie Targów Dom Inteligentny

Premiera marki Teesa w czasie Targów Dom Inteligentny

W dniach 8-10 kwietnia 2016r. w EXPO Kraków odbywają się Targi Dom Inteligentny, w czasie których po raz pierwszy swoją ofertę produktową zaprezentuje Teesa – zupełnie nowa marka na rynku AGD. Oferuje ona urządzenia, które pomagają nie tylko zadbać o wygląd i porządek w domu, ale także zaserwować domownikom lub gościom najbardziej wyszukane potrawy oraz zdrowe, świeżo wyciskane soki z owoców i warzyw.

TEESA_EasyCook3in1

Na stoisku Teesa będzie można zobaczyć m.in. czajniki, żelazka oraz suszarki do warzyw i owoców, a także urządzenia, które umożliwiają szybkie przygotowanie świeżych soków i koktajli. Wszyscy odwiedzający stoisko marki, będą mogli sprawdzić wybrane funkcje prezentowanych produktów i spróbować świeżo przygotowanych koktajli i soków.

Jednak najważniejszym urządzeniem, który Teesa zaprezentuje w czasie targów jest wieloczynnościowy robot kuchenny Easy Cook 3w1. Niezależnie czy planujemy upiec ciasto, przygotować świeży koktajl, czy obiad dla rodziny, pozwoli on urzeczywistnić każde kulinarne marzenie. Do jego bazy można z łatwością podłączyć maszynkę do mielenia mięsa, blender lub 6-litrową misę ze stali nierdzewnej, ze specjalną osłonką, która w czasie miksowania pomoże utrzymać kuchnię w czystości.

Dodatkowo robot Teesa Easy Cook 3w1 wyposażony został także w funkcyjny panel z wyświetlaczem LED, na którym można precyzyjnie ustawić pożądaną funkcję i prędkość i czas pracy urządzenia.

 

Zapraszamy do stoiska marki Teesa.

Do zobaczenia w Krakowie.

Więcej informacji: www.teesa.pl

 

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *