Słuchawki Sony h.ear

Słuchawki Sony h.ear

Firma Sony wprowadza kolejne produkty z serii h.ear: atrakcyjnie wyglądające słuchawki i najmniejszy na świecie głośnik bezprzewodowy.

Modele h.ear współpracują z odtwarzaczami Walkman i MP3, telefonami, tabletami itp. Nowe modele są wyposażone w technologię kodowania audio LDACTM, która służy do przesyłania nagrań o wysokiej rozdzielczości. Obsługiwane są różne prędkości transmisji, dzięki czemu LDAC działa także w gorszych warunkach łączności. Technologia ta pozwala słuchać nagrań High-Res Audio w standardzie zbliżonym do wysokiej rozdzielczości: maksymalna prędkość transmisji wynosi 990 kb/s i jest około trzech razy większa niż przez standardowe łącze Bluetooth®.

Nowa seria słuchawek h.ear oraz bezprzewodowy głośnik h.ear go firmy Sony będą do nabycia w kwietniu 2016 w cenach ok. 300 euro (około 1300 zł) za h.ear on Wireless NC, ok. 180 euro (około 780 zł) za h.ear in Wireless i ok. 250 euro (1090 zł) za h.ear go.

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *