TARGI DOM INTELIGENTNY 2017 ponownie w Warszawie

TARGI DOM INTELIGENTNY 2017 ponownie w Warszawie

Z największą przyjemnością informujemy, że VI edycja  TARGÓW DOM inteligentny 2017 odbędzie się w dniach 3-5 marca 2017 na Stadionie Narodowym.

Wracamy do Warszawy w nowej, sprawdzonej w Krakowie formule. Ze strefą designu Ewy Mierzejewskiej, strefą kuchnia AGD i wieczorem VIP. Po raz pierwszy w Polsce zorganizujemy również profesjonalny konkurs na najlepszą zabudowę sali kina domowego podczas kolejnego AV&HOME CINEMA SHOW!

Nowy termin tuż przed sezonem budowlanym pokazał, że jest to idealny czas dla Inwestorów i Architektów, aby wybierać rozwiązania i wykonawców do startujących budów, modernizacji i remontów. Połączenie nowoczesnych technologii, designu, AGD i RTV w jednym terminie i luksusowym wnętrzu BIZNES KLUBU i lóż VIP Stadionu Narodowego stwarza zupełnie nowe możliwości. Oczywiście nie zabraknie również FORUM DOMÓW INTELIGENTNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH oraz szeregu prelekcji, prezentacji i premier.

W trakcie wydarzenia będzie można nie tylko ZOBACZYĆ, ale również KUPIĆ w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania!

ZAKRES TEMATYCZNY TARGÓW:

  • systemy automatyki domu inteligentnego
  • systemy integracji i sterowania mobile
  • Kino domowe, multiroom oraz słuchawki
  • AGD i domowa robotyka
  • oświetlenie i design
  • automatyka drzwi, okien, rolet i bram
  • systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne
  • domowe źródła energii odnawialnej
  • ogród i garaż

Ewa Mierzejewska – niekwestionowana liderka polskiego STYLU i DESIGNU, wieloletnia redaktor naczelna DOM&WNĘTRZE oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), prowadząca programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielka portalu „ewa&wnętrze”, najlepsza polska blogerka designu zorganizuje podczas targów specjalną strefę designu „ewa&wnętrze”.

Zaprezentują się w niej designerskie i unikalne firmy z całego świata. Prawdziwa gratka dla miłośników stylu, elegancji, funkcjonalności i prostoty lub przepychu. Ewa będzie będzie również gwiazdą specjalnego wieczoru VIP, podczas którego wygłosi wspaniały wykład o ….

W lożach VIP podziwiać można będzie niesamowite systemy kino domowego i stereo. W foyer znajdzie miejsce specjalna strefa słuchawkowa.

W strefie AGD nie zabraknie sprzętu dla najbardziej wymagających, nowoczesnych Pań domu oraz najnowszych robotów ułatwiających im pracę. Panowie będą mogli zaszaleć w strefie garaż i ogród oraz poznać instalacje domów inteligentnych, energooszczędnych i ekonomicznych.

ZAPRASZAMY!

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *