Zegarek Fitbit Blaze

Zegarek Fitbit Blaze

Coraz więcej osób nie nosi zegarków. Nie dlatego, że przestali zwracać uwagę na czas, ale dlatego, że zegarki są wypierane przez smartfony i urządzenia do monitorowania aktywności fizycznej. Wejście Fitbita na rynek zegarków (nawet smart) jest więc bardzo meta.

Fitbit Blaze Fitness Watch, bo tak brzmi pełna nazwa tego zegarka, to pełnoprawny smartwatch z dużym wyświetlaczem LCD, stalową kopertą i wymiennymi paskami. (Nie)stety na zegarek nie ma aplikacji, bo Fitbit nie ma aplikacji innych niż mobilna. Poza tym zegarek mierzy liczbę kroków, jakość snu, liczbę spalonych kalorii i pracę serca. Ponadto urządzenie automatycznie wykrywa podstawowe rodzaje aktywności fizycznej, takiej jak piłka nożna, koszykówka, tenis czy bieganie. Fitbit Blaze wyświetla też powiadomienia z telefonu. I jeszcze jedna zaleta: jedno ładowanie wystarcza na pięć dni. Czy ktoś z Cupertino słyszał o czymś takim?

Fitbit Blaze Fitness Watch można zamówić przedpremierowo w cenie 200 dolarów (około 800 zł).

Kategoria wearables, Zdrowie

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *