JABLOTRON ALARMS na Targach DOM INTELIGENTNY 2017

by Arek | 22 lutego 2017 16:43

Czy system alarmowy dba tylko o bezpieczeństwo? Odpowiedź brzmi: nie, może robić o wiele więcej. System alarmowy może zarządzać praktycznie wszystkim, od włączenia ogrzewania i sterowania oświetleniem po otwarcie bramy garażowej nawet z wykorzystaniem świateł samochodu. Moduły sterowania do alarmu JABLOTRON 100 potrafią zmienić dom w najinteligentniejsze miejsce, w jakim kiedykolwiek mieszkał człowiek.

W dzisiejszych czasach system alarmowy to nie tylko ochrona antywłamaniowa, ale także „inteligentna pomoc” w zarządzaniu domem. Funkcjonalna instalacja elektryczna na bazie alarmu to możliwość sterowania całym domem poprzez jeden panel zamieszczany np. na ścianie lub zdalnie przy użyciu aplikacji mobilnej na telefon komórkowy bądź tablet. Jednym przyciskiem uzbroimy lub rozbroimy alarm, odłączymy zasilanie od wybranych urządzeń elektrycznych w domu, zasuniemy rolety czy ustawimy temperaturę powietrza.

Jednym z wystawców na Targach DOM INTELIGENTNY 2017 będzie firma TELECONNECTIONS – oficjalny importer i przedstawiciel na rynku polskim systemów alarmowych JABLOTRON ALARMS. Grupa JABLOTRON to  międzynarodowa firma technologiczna, która od ponad 25 lat  dostarcza na rynek innowacyjne produkty z zakresu bezpieczeństwa i automatyki.

Co konkretnie będzie można zobaczyć na targach? Nowe czujniki ruchu z czystą formą i luksusowym designem, które wpasują się w każde wnętrze, czujniki z wbudowanym aparatem cyfrowym, termostaty pokojowe i wiele innych nowoczesnych i unikalnych rozwiązań.

Zapraszamy 3-5 marca 2017 na PGE Narodowy – stoisko nr 30 BIZNES KLUB poziom zero.

Więcej informacji na stronie: www.teleconnections.com.pl[1]

 

#dominteligentny #strefadesignu #pgenarodowy

Endnotes:
  1. www.teleconnections.com.pl: http://www.teleconnections.com.pl

Source URL: https://dominteligentny.pl/2017/jablotron-alarms/