Akustyka podczas Antykonferencji dla Architektów

Akustyka podczas Antykonferencji dla Architektów

Akustyka – przedstawiamy kolejny z tematów Antykonferencji dla Architektów

otrzymasz podstawową wiedzę z dziedziny akustyki
dowiesz się jak radzić sobie z głównymi problemami akustyki wnętrz i izolacji akustycznej
zobaczysz wiele ciekawych rozwiązań akustycznych na przykładzie kilkudziesięciu projektów

➡️Adaptacja i izolacja akustyczna pomieszczeń
Prowadzący: Jerzy Herse / Nyquista

Autor opowie o najnowszych rozwiązaniach i materiałach wykorzystywanych w akustyce wnętrz oraz akustyce budowlanej. Oprócz podstawowych zagadnień teoretycznych, dowiemy się jakie są główne problemy przy projektowaniu sal odsłuchowych i sal kinowych, a także jak sobie z nimi radzić. Dowiemy się czym różni się adaptacja od izolacji akustycznej i jak dźwięk rozchodzi się w pomieszczeniu. Na podstawie przykładowych projektów, autor pokaże nam również jak sprawić, by adaptacja akustyczna była nie tylko skuteczna, ale również odpowiadała wystrojowi danego wnętrza.

Jerzy Herse
Akustyk, matematyk. Projektant akustyki wnętrz oraz akustyki budowlanej. Twórca i założyciel firmy Nyquista Acoustic Design, która na przestrzeni lat stała się synonimem najwyższej jakości oraz nowoczesnego designu w dziedzinie akustyki. Jako projektant i konsultant uczestniczył w realizacji ponad 500 projektów akustycznych na terenie całego kraju i za granicą m.in. dla takich firm jak Dolby, Polskie Radio, Planetarium EC1, PKN Orlen, Airbus, Samsung, Procter and Gamble, Volkswagen czy Coca Cola. Innowator w zakresie wzornictwa akustycznego oraz stosowania nowoczesnych materiałów akustycznych. Od wielu lat zagorzały pasjonat i propagator „dobrej akustyki” w środowisku pracy, edukacji, szeroko pojętej branży budowlanej oraz architekturze wnętrz.

➡️ Dołączajcie do wydarzenia: Antykonferencja dla Architektów
🏷 Kupujcie bilety: http://bit.ly/KupBiletAVS2017
Zobacz program: http://bit.ly/ProgramKonferencji2017

Komentarze

Kochamy komentarze
Brak komentarzy / Możesz być pierwszy - Skomentuj!

Twoje dane będą bezpieczne! Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Również inne dane nie będą udostępniane osobom trzecim. Wymagane pola oznaczone jako *