Instalacje

Nowoczesny dom z linią brzegową jeziora

Prezentujemy instalację systemu sterowania oraz AV zainstalowaną w domu pod Olsztynem zaprojektowaną i wykonaną przez Olsztyńską Strefę Ciszy. Inwestycja zlokalizowana w zacisznym miejscu pod Olsztynem, wraz linią brzegowa i dostępem do jeziora sprzyja wypoczynkowi po ciężkich dniach pracy.

Dom parterowy z poddaszem oraz antresolą. Wielkie przeszklenia eksponujące bliskość natury.

Wyrafinowane wymagania inwestora skłoniły nas do zastosowania i zintegrowania dwóch systemów sterowania. System Smart home Grenton oraz system sterowania multimediami RTI. W pełni zintegrowane ze sobą pozwalają na komfortową kontrolę nad każdym urządzeniem w obiekcie.

Zainstalowane Smart Panele od Grenton pozwalają na zminimalizowanie ilości włączników oraz dodatkowych sterowników w całym domu.

Zintegrowane systemy:

Oświetlenie wew. oraz zew. , ogrzewanie, klimatyzacja, wentylacja, rolety, zasłony, bramy, system multiroom audio oraz video.

Multiroom audio składa się z 6 stref ( sypialnia, łazienka master, garderoba, salon, antresola, taras )

W salonie zainstalowany został system AV z nagłośnieniem 5.1. Obraz wyświetlany może być na 85 calowym telewizorze lub 120 calowym ekranie z projektora 4K.

System audio oparty został na urządzeniach marki Yamaha z systemem Music Cast.

Projekt i instalacja
Strefa Ciszy Sp. z o.o
Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również
Audio-Video

Technologia i design w domu na Żoliborzu

W jednym z urokliwych domów na warszawskim Żoliborzu, AV Architektura miała przyjemność realizować projekt audio-video, który łączy funkcjonalność z wyrafinowanym designem. Współpracując z renomowaną pracownią

Przeczytaj »
Instalacje

Smarthome w standardzie KNX

Położona na skraju lasu rezydencja w Jabłonnej to przykład nowoczesnego minimalizmu i dyskretnego wykorzystania rozwiązań smart home. Budynek został naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami KNX, DALI, Multiroom

Przeczytaj »

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning