Wydarzenia

Targi ISE 2024 Barcelona

Targi ISE to największa na świecie wystawa w tej dziedzinie, która od dwudziestu lat służy jako główna platforma dla czołowych globalnych firm AV do prezentacji i demonstracji nowych rozwiązań… Na miejscu nie mogło zabraknąć ekipy dominteligentny.pl – zapraszamy na fotorelację z tego wydarzenia.

Targi ISE 2024 w Barcelonie zaprezentowały szeroką gamę innowacji i nowoczesnych technologii w branży audio-wizualnej i systemów integracyjnych. Jest to największa na świecie wystawa w tej dziedzinie, która od dwudziestu lat służy jako główna platforma dla czołowych globalnych firm AV do prezentacji i demonstracji nowych rozwiązań. Edycja 2024, odbywająca się od 30 stycznia do 2 lutego, była wyjątkowa, ponieważ zgromadziła ponad 1200 wystawców i największą przestrzeń wystawienniczą w historii targów.

Wydarzenie to wyróżniało się zróżnicowanymi strefami technologicznymi, obejmującymi obszary takie jak oświetlenie i scenografia, technologie dla budownictwa mieszkaniowego i inteligentnych budynków, produkcja i dystrybucja treści, cyfrowe oznakowania i DooH, multi-technologia, jak również audio. Po raz kolejny ISE poszerzyła swoje granice, zajmując Halle 1 i 4 na terenie Fira Barcelona Gran Vía.

W ramach programu targów, odbyły się konferencje skupiające się na różnorodnych tematach, w tym na technologiach dla inteligentnych domów, zarządzaniu salami kontrolnymi, inteligentnym budownictwie, cyfrowym oznakowaniu, produkcji i dystrybucji treści, inteligentnych miejscach pracy, technologii edukacyjnej, wydarzeniach na żywo oraz na zrównoważonym rozwoju. To zapewniło uczestnikom wgląd w najnowsze innowacje i tendencje w branży.

Dodatkowo, ISE 2024 wyróżniała się złożonym programem Plug and Play, oferującym czterodniowy cykl prezentacji kluczowych i paneli dyskusyjnych, ze szczególnym uwzględnieniem startupów w sesjach popołudniowych. Na scenie Plug and Play, innowacyjne firmy miały możliwość prezentacji swoich rozwiązań przed inwestorami i szerszą publicznością.

W kontekście lokalnym, dużą uwagę przyciągał Pawilon Katalonii w Congress Square, prezentujący lokalne przedsiębiorstwa AV i podkreślający możliwości rozwoju biznesowego. Był to także miejsce corocznego Wyzwania Otwartej Innowacji ISE, zapewniającego platformę łączącą dostawców technologii z katalońskimi firmami zainteresowanymi zakupem rozwiązań.

Na zakończenie, program Tech Tours zapewniał uczestnikom wyjątkową okazję do zobaczenia innowacyjnych technologii z targów ISE w akcji, co jeszcze bardziej umacniało pozycję wydarzenia jako wiodącej platformy dla innowacji i technologii w branży.

Zapraszamy do obejrzenia naszej fotorelacji.

Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning