logo AVS SH

Audio Video Show oraz TARGI DOM INTELIGENTNY – wielka fuzja na Narodowym!

Audio Video Show oraz TARGI DOM INTELIGENTNY – wielka fuzja na Narodowym!

Z największą przyjemnością informujemy, że wychodząc naprzeciw rozwojowi rynku elektroniki użytkowej oraz oczekiwaniom klientów końcowych, instalatorów, dystrybutorów i producentów sprzętu postanowiliśmy połączyć dwa największe Wydarzenia branżowe odbywające się cyklicznie na stadionie PGE Narodowym w Warszawie: Audio Video Show oraz Targi Dom Inteligentny.
Wydarzenie odbędzie się w dniach 17 -19 listopada 2017 roku, na stadionie PGE Narodowym w Warszawie pod nową nazwą: Audio Video Show & Smart Home.

Nowoczesny dom integruje w sobie zarówno systemy automatyki budynkowej, audio video, jak i AGD w jeden, wygodnie sterowany system. Dlatego chcemy, aby wszystkie te branże spotkały się i zintegrowały na jednym, wspólnym Wydarzeniu, które zgromadzi wszystkie firmy działające w branży AV, instalacyjnej, architektów oraz klientów końcowych. Połączona ekspozycja to większa ilość wystawców, większy budżet reklamowy, lepsza widoczność w mediach i większa atrakcyjność Wydarzenia dla zwiedzających. Zapraszamy.

Adam Mokrzycki i Arkadiusz Walus

Audio Video Show – największa w Polsce i druga co do wielkości w Europie, wystawa sprzętu Audio Video, świętująca w tym roku swoje 20 lecie. W ostatniej, rekordowej edycji AVS wzięło udział 155 wystawców, którzy zaprezentowali 520 marek na ponad 200 stoiskach.
Targi Dom Inteligentny – największe w Polsce wydarzenie w branży smart home, odbywające się od 2010 roku. Gromadzi dystrybutorów sprzętu automatyki budynkowej, instalatorów, integratorów, projektantów i architektów oraz inwestorów.

Sprzedaż powierzchni Audio Video Show:
Adam Mokrzycki, tel. +48 602 268 620
mail: info@audioshow.pl www.avshow.pl

Sprzedaż powierzchni Smart Home:
Arkadiusz Walus, tel. +48 602 213 583,
mail: arek@dominteligentny.pl www.dominteligentny.pl

Dodaj komentarz