VI edycja TARGÓW DOM inteligentny oraz AV&HOME CINEMA SHOW odbędzie się w terminie 3-5 marca 2017 na Stadionie Narodowym w Warszawie

Rok 2017 to dalszy rozwój jakościowy targów. Rozszerzenie tematyki targowej skupionej wokół na wskroś nowoczesnego mieszkania i domu pozwoli rozwijać projekt, który jest unikalny i potrzebny na rynku.

Targi DOM inteligentny 2016 kampania

W trakcie imprezy będzie można nie tylko ZOBACZYĆ, ale również KUPIĆ w specjalnych, atrakcyjnych cenach wszystko, co potrzebne do budowy i wyposażenia domu lub mieszkania!
Organizujemy wydarzenie, jakiego dotąd na południu Polski nie było…
DLA WYSTAWCÓW W ZAKRESIE TEMATYCZNYM TARGÓW:
• systemy automatyki domu inteligentnego
• systemy integracji i sterowania mobile
• systemy multiroom oraz słuchawki
• AGD i domowa robotyka
• oświetlenie i design
• automatyka drzwi, okien, rolet i bram
• systemy grzewcze, klimatyzacyjne, wentylacyjne
• domowe źródła energii odnawialnej
• ogród i garaż
oferujemy powierzchnie otwarte BIZNES KLUBU o łącznej powierzchni ponad 3000 m.kw.
Dla branży audio/video i kino domowe oferujemy eleganckie loże VIP o powierzchniach od 45 do 180 m2. UWAGA: ilość sal i powierzchni wystawienniczych jest już ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.
Dla branży samochodowej, Wystawy „Inteligentny e-Garaż” oferujemy powierzchnie w BIZNES KLUBIE.

Ewa Mierzejewska – niekwestionowana liderka polskiego STYLU i DESIGNU, wieloletnia redaktor naczelna DOM&WNĘTRZE oraz „Martha Stewart Living” (edycja polska), prowadząca programy telewizyjne o architekturze i designie, właścicielka portalu „ewa&wnętrze”, najlepsza polska blogerka designu zorganizuje podczas targów specjalną strefę designu „ewa&wnętrze”.
Zaprezentują się w niej designerskie i unikalne firmy z całego świata. Prawdziwa gratka dla miłośników stylu, elegancji, funkcjonalności i prostoty lub przepychu. Ewa będzie będzie również gwiazdą specjalnego wieczoru VIP, podczas którego wygłosi wspaniały wykład o …
Wystawcy zaprezentują się na ponad trzech tysiącach metrów kwadratowych BIZNES KLUBU Stadionu Narodowego, a w lożach VIP podziwiać można będzie niesamowite systemy kino domowego i stereo. W foyer znajdzie miejsce specjalna strefa słuchawkowa oraz ekspozycja elektrycznych i hybrydowych samochodów XXI wieku.
W strefie AGD nie zabraknie sprzętu dla najbardziej wymagających, nowoczesnych Pań domu oraz najnowszych robotów ułatwiających im pracę. Panowie będą mogli zaszaleć w strefie garaż i ogród oraz poznać instalacje domów inteligentnych, energooszczędnych i ekonomicznych.
Targom towarzyszyć będzie FORUM DOMÓW INTELIGENTNYCH I ENERGOOSZCZĘDNYCH oraz szereg ciekawych konferencji i prelekcji dla architektów, instalatorów i inwestorów.

Kontakt dla Wystawców/Biuro Targów
Sprzedaż powierzchni wystawienniczej:

Arkadiusz Walus – tel. +48 602 213 583, email: arek@dominteligentny.pl

Manager targów:

Magdalena Walus, tel.: +48 502 084 004 , email: magda@dominteligentny.pl

Kontakt do firmy obsługującej targi w zakresie budowy stoisk lub nadzorów montażu przez Firmy zewnętrzne:

KRISS-POL Krzysztof Białczyk, tel.: + 48 697 604 450, email: kbialczyk@op.pl

banner_DI_2017