Wydarzenia

Volare – Visionnaire Estate. Fotorelacja z wydarzenia

Portal Dom Inteligentny przedstawia ekskluzywną fotorelację z prezentacji projektu Volare – pierwszej inwestycji Visionnaire Estate.

Portal Dom Inteligentny miał przyjemność uczestniczyć w ekskluzywnym spotkaniu poświęconym projektowi Volare, symbolizującym luksus i nowoczesność. Ten niezwykły projekt deweloperski, składający się z sześciu luksusowych willi, zlokalizowanych w prestiżowym Dubaju, reprezentuje najwyższą klasę i jakość. Prezentacja odsłoniła kulisy marki Visionnaire, jej filozofię oraz nadchodzące inwestycje. Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenia, gdzie luksus spotyka się z innowacją.

Leopoldo Cavalli, prezes marki Visionnaire, przedstawił koncepcję oraz założenia inwestycji, która ma szansę zaistnienie nie tylko w Dubaju ale również w Polsce:
Filozofia domu od zawsze była kluczowa dla naszej wizji. Współpracując z deweloperem nieruchomości Volare w Dubaju, stworzyliśmy willę, która jest manifestem naszych ideałów. VOLARE to projekt, który łączy kunsztowną postawę i doświadczenie, tworząc niezwykłą rezydencję. Willa na Jumeirah Bay Island to oaza spokoju, gdzie architektura współgra z naturą, podkreślając geniusz miejsca przez użycie naturalnych materiałów. Projekt Alessandro La Spady łączy tożsamość Visionnaire z duchem regionu.

 

 

Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również
Wydarzenia

Targi ISE 2024 Barcelona

Targi ISE to największa na świecie wystawa w tej dziedzinie, która od dwudziestu lat służy jako główna platforma dla czołowych globalnych firm AV do prezentacji

Przeczytaj »

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning