Artykuł

Z pasji do nowoczesnych rozwiązań, czyli współpraca z serwisem hejdom.pl

System smart home to popularny współcześnie temat chętnie eksploatowany przez różnego rodzaju media. Nic dziwnego – wokół zagadnienia zbiera się coraz więcej zainteresowanych, a liczba technologicznych newsów ciągle wzrasta. Jak zatem rozpocząć swoją przygodę z inteligentnym domem? Na czym warto się skoncentrować i jak zoptymalizować wydatki? Na te i inne pytania odpowiada Grzegorz Jaciubek – właściciel hejdom.pl, bloger i założyciel kanału na YouTube “HejDom – Smart Home nie za miliony!”.

Autorytet w branży smart home

Prawie 50 tys. obserwujących na Facebooku, ponad 20 tys. subskrypcji na YouTube oraz strona internetowa poświęcona nowinkom technicznym, gdzie znajdziemy forum i wyszukane przez społeczność najlepsze promocje ze świata smart home.  Hejdom.pl to szybko zyskująca na popularności marka, a najlepszym dowodem jakości publikowanych recenzji jest szerokie grono odbiorców. 

Grzegorz Jaciubek zrzesza ludzi zainteresowanych inteligentną automatyką dla domu od początku 2019 roku. Przez lata zyskał miano eksperta w branży i niezależnego doradcy. To z pewnością nie koniec wyzwań, biorąc pod uwagę dynamiczny rozwój branży smart home w Polsce i poza jej granicami. Już w 2021 roku nowoczesne instalacje były obecne w co trzecim nowo powstającym domu. Szacuje się, że do końca tego roku w całej Europie ma być nawet 100 milionów domów z aktywnym systemem smart. 

Już od kwietnia w serwisie dominteligentny.pl będą pojawiać się teksty spod pióra Grzegorza Jaciubek o łatwo dostępnej i przystępnej cenowo technologii dla domu.

Autor zaprezentuje zestawienia inteligentnych rozwiązań, porównania kosztowe oraz zagłębi się w specyfikację techniczną najbardziej rozchwytywanych sprzętów kategorii smart.


Nowoczesny dom od podstaw 

Na uwagę zasługuje również nowopowstały cykl tematyczny o nazwie “hejBudowa”. Grzegorz  zdecydował się na budowę i wyposażenie domu jego przyjaciela praktycznie na oczach swoich odbiorców. Wraz z autorem przejdziemy przez wszystkie etapy kształtowania inwestycji – od projektu aż po wykończenie. Nie zabraknie oczywiście rozwiązań smart. Planowany materiał tekstowy oraz wideo obejmie zagadnienia takie jak: rekuperacja, klimatyzacja, pompa ciepła (instalacja podłogowa), personalizowana elektryka. Oprócz tego pojawią się rekomendacje dotyczące rolet czy żaluzji fasadowych, ogrodzeń, systemów wyjściowych, a nawet wyposażenia ogrodu. 

Grzegorz Jaciubek
Pasjonat nowinek technologicznych i smart home DIY - im taniej, tym lepiej. Bloger i tancerz amator uwielbiający social media. Współtwórca Silesian Zouk Festival i Magicland Festival. Właściciel firmy Mappo.pl. Blog HejDom to jego najbardziej ambitny projekt, który powstał z ogromnej pasji do gadżetów i nowinek technologicznych.
Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również
Artykuł

Kuchnia w stylu Smart

Poszukujesz sposobu na stworzenie kuchni, która nie tylko zapewni Ci funkcjonalność i wygodę, ale również podniesie komfort Twojego codziennego gotowania? Odkryj technologiczne innowacje i inteligentne

Przeczytaj »
Artykuł

Czym jest standard KNX?

Standard KNX jest pionierskim rozwiązaniem w dziedzinie systemów inteligentnego domu oraz automatyki budynkowej. Dzięki niemu projektowanie energooszczędnych i bezpiecznych budynków staje się znacznie łatwiejsze. Zachęcamy

Przeczytaj »

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning