Audio-Video, Instalacje

Technologia i design w domu na Żoliborzu

W jednym z urokliwych domów na warszawskim Żoliborzu, Warszawska AV Architektura miała przyjemność realizować projekt audio-video, który łączy funkcjonalność z wyrafinowanym designem. Współpracując z renomowaną pracownią Węgiełek Architekci Wnętrz, powstała przestrzeń, gdzie technologia współgra z estetyką.

Nowoczesny System Multiroom i Bose Professional

AV Architektura zainstalowała system multiroom marki Sonos, doskonale integrując go z zaawansowanymi rozwiązaniami Bose Professional. Prostota obsługi i wydajność systemu zapewniają pełną satysfakcję z użytkowania.

Dwa Indywidualne Systemy Kina Domowego

W domu powstały dwa niezależne systemy kina domowego – jeden w salonie, a drugi na przytulnym poddaszu. Kluczowe było tutaj dopasowanie głośników do wysmakowanego wnętrza – wybór padł na głośniki Sonance do zabudowy meblowej, które łączą wyjątkową jakość dźwięku z subtelnym designem.

Wizualne Efekty od Projektora JVC

Efekty wizualne są dopełnione przez projektor JVC, zainstalowany w sposób zachowujący harmonię wnętrza. Urządzenie, elegancko wyjeżdżające z sufitu podwieszanego, stanowi doskonałe połączenie nowoczesnej technologii z klasyczną estetyką.

AV Architektura
Projektujemy i instalujemy wysokiej jakości systemy audio-video dla klientów prywatnych w domach i mieszkaniach, tworząc idealne warunki do relaksu, rozrywki i bezpieczeństwa.
Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również
Audio-Video

Kino pod gwiazdami w Twoim domu

Mamy przyjemność przedstawić zaawansowaną instalację pokoju kinowego wykonaną przez renomowaną firmę Audio Home. Projekt ten został określony przez inwestora jako „kino pod gwiazdami”.

Przeczytaj »
Instalacje

Smarthome w standardzie KNX

Położona na skraju lasu rezydencja w Jabłonnej to przykład nowoczesnego minimalizmu i dyskretnego wykorzystania rozwiązań smart home. Budynek został naszpikowany najnowszymi rozwiązaniami KNX, DALI, Multiroom

Przeczytaj »

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning