Innowacje

Czy tak będzie wyglądać przyszłość ładowania bezprzewodowego?

Nowa technologia ładowania bezprzewodowego, FreePower for Countertop, umożliwia ładowanie wielu urządzeń jednocześnie na całej powierzchni

Na targach branżowych KBIS w Las Vegas firma FreePower zaprezentowała nową technologię: wbudowane w blaty kuchenne ładowanie bezprzewodowe Qi.

Technologia ta umożliwia jednoczesne ładowanie do trzech urządzeń z prędkością do 15W na urządzenie i jest kompatybilna z głównymi markami telefonów. Obszar ładowania jest zaznaczony prostokątnym świetlnym „Halo”, co umożliwia ładowanie urządzeń umieszczonych w dowolnym miejscu tej strefy.

Halo emituje subtelne, ciepłe światło, które można dostosować za pomocą aplikacji. Technologia „wave to wake” pozwala aktywować ładowanie gestem ręki. Podczas użytkowania, ładowarka szybko rozpoznaje urządzenia z funkcją ładowania bezprzewodowego.

Chociaż produkt FreePower for Countertop jest innowacyjny, nie będzie dostępny na rynku detalicznym w najbliższym czasie. Jest to produkt, który musi być zintegrowany przez producenta blatów podczas instalacji. FreePower współpracuje już z niektórymi producentami i projektantami oraz wprowadziła proces certyfikacji. Urządzenie do ładowania bezprzewodowego można zainstalować w blatach z naturalnego kamienia, kamienia inżynieryjnego lub drewna, a oprogramowanie urządzenia jest aktualizowalne. Więcej informacji znajdziesz tutaj: https://resources.freepower.io

Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning