Innowacje

Inteligentny karmnik SureFeed z mikroczipem!

Innowacyjny karmnik dla zwierząt domowych oferuje niezrównaną kontrolę nad dietą pupila. Dzięki zastosowaniu mikroczipa lub znacznika RFID, karmnik automatycznie rozpoznaje zwierzę i otwiera się tylko dla niego. Dodatkowo, czujnik wagi zapobiega nadmiernemu karmieniu, a inteligentny system monitoruje ilość spożywanej karmy. SureFeed to przełomowe rozwiązanie, które zapewnia zdrową dietę i kontrolę nad żywieniem zwierzaka.

Idealny dla domów, w których żyje kilka zwierząt, oraz dla zwierząt, które muszą przyjmować specjalne karmy lub lekarstwa.

Prosta zazdrość o pokarm i „podkradanie” od towarzysza jest zupełnie normalne wśród zwierząt. Niestety często może przez to prowadzić do nadwagi i niedowagi naszych czworonożnych przyjaciół. Problem pojawia się też wtedy gdy kot musi spożywać specjalne karmy lub lekarstwa, a jego porcja trafia w łapki innych domowników. Automatyczny karmnik z mikroczipem SureFeed to idealne rozwiązanie do domów, w których żyje kilka zwierząt!

Automatyczny karmnik wyposażony jest w sterowany mikroczipem dozownik, który identyfikuje mikroczip naszego pupila, umożliwiając mu dostęp do karmy. Klapka automatycznie otwiera się tylko dla zarejestrowanych zwierząt, klapka nie otworzy się lub natychmiast się zamknie. Dzięki temu każde zwierzę otrzymuje odpowiednią porcję karmy przydzieloną specjalnie dla niego. Pokrywa automatycznie zamyka się po opuszczeniu obszaru sensora przez zwierzę, zapewniając świeżość oraz czystość jedzenia.

Źródło: https://www.smarthomegeeks.co.uk/news/sure-petcare-releases-smart-pet-feeder/
Kategorie bloga

INNOWACJE

Nowa technologia w domu

BEZPIECZEŃSTWO

Inteligentne zabezpieczenia

AUDIO-VIDEO

Doskonały dźwięk i obraz

WYDARZENIA

Smart Home na eventach

Popularne tematy
Reklamy
Podziel się artykułem
Przeczytaj również
Artykuł

Kuchnia w stylu Smart

Poszukujesz sposobu na stworzenie kuchni, która nie tylko zapewni Ci funkcjonalność i wygodę, ale również podniesie komfort Twojego codziennego gotowania? Odkryj technologiczne innowacje i inteligentne

Przeczytaj »

Newsletter

Otrzymuj najnowsze informacje o technologiach smart home na swoją skrzynkę pocztową

what you need to know

in your inbox every morning